A.Vainausko 10, Pašvitinio mstl., Pašvitinio sen.,
Tel./faksas: 8 421 49622
Kodas 190067099

Žygis baidarėmis Jūros upe

20130627 0120Jau kelinti metai pavasarį Pašvitinio pagrindinės mokyklos mokiniai ir mokytojai plaukia Lietuvos upėmis su baidarėmis. Tai tampa malonia tradicija. Kasmet įsijungia ir  įspūdžių norinčių patirti naujų narių.
Šiemet susidarė devyniolikos žmonių grupė, panorusi išbandyti žygį baidarėmis Jūros upe. Maršrutas tęsėsi 22 km, plaukti teko beveik septynias valandas. Sutartoje stovyklavietėje išlipę keliautojai draugiškai susikūrė laužą, pietavo, šildėsi, bendravo. Po to žygis buvo tęsiamas. Jūros upė pasirodė apgaulinga, su daug skardžių, tačiau labai graži. Žygeiviams netrūko nuotykių, teko sušlapti, nugalėti kliūtis. Mokytojų baidarei apsivertus ir daiktams išplaukus į upę visi labai operatyviai suteikė pagalbą: ištraukė baidarę, išpylė vandenį, sugaudė daiktus.

Keliautojai dėkojo žygio organizatorėms – mokytojoms Jurgai ir Donatai – už įdomiai praleistą dieną, www.turistauk.lt komandai – už mažas nuolaidėles, o bendražygiams – už kartu smagiai patirtus nuotykius.